خريد vpn خريد kerio خريد vpn
سايت ثبت نام آزمون استخدامي نهاد كتابخانه ها http://www.iranpl.ir

menمتنوع ترین سایت فروش دستبند چرم مردانه

طرح های زیبا و اروپایی در سایت کابوک چرم

برای مشاهده مدل های بیشتر و خرید کلیک کنید

 

women

دستبند های زیبا زنانه

طرح های زیبا و اروپایی در سایت کابوک چرم

برای مشاهده مدل های بیشتر و خرید کلیک کنید

 
صفحه اصلی » آگهي استخدام » سایت ثبت نام آزمون استخدامی نهاد کتابخانه ها http://www.iranpl.ir
نویسنده:admin تعداد بازدید:19,584 views

سایت ثبت نام آزمون استخدامی نهاد کتابخانه ها http://www.iranpl.ir

اسفند ماه، سومین آزمون جامع استخدامی نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور بر اساس اعلام نیاز استان‌ها برگزار می‌شود.
به گزارش لیزنا، به نقل از روابط عمومی نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور، معاون اداری و مالی دیبر کل نهاد کتابخانه‌های عمومی با اعلام این خبر گفت: با توجه به عنایت خاص دولت دهم به کتابخانه‌ها و نیاز مناطق مختلف به افزایش خدمات کتابخانه‌ای در راستای نهضت مطالعه مفید، پس از اخذ مجوز از هیات امنای نهاد کتابخانه‌ها، بیش از ۴۰۰ نیروی انسانی متخصص در استان‌های مختلف دعوت به همکاری می‌شوند. نیروهای انسانی جدید بر اساس افزایش کتابخانه‌های استان‌ها و نیز ارتقای ارایه خدمات و تقاضای اعضا انتخاب می‌شوند.
پرویز شیرازی افزود: مرحله نخست (کتبی متمرکز ) با انتخاب سه برابر ظرفیت نهایی اسفند ماه برگزار می‌شود و علاقه‌مندان می‌توانند از ۱۰ تا ۲۵ بهمن با مراجعه به پورتال نهاد کتابخانه‌ها به نشانی http://www.iranpl.ir/ نام‌نویسی کنند. زمان دقیق برگزاری آزمون کتبی متعاقبا اعلام می‌شود.
وی گفت: شرایط خاصی خارج از چارچوب مقررات برای شرکت در آزمون وجود ندارد.
معاون اداری و مالی دبیر کل نهاد کتابخانه‌های عمومی گفت: دانش‌آموختگان رشته‌های تحصیلی کتابداری، علوم کتابداری و اطلاع‌رسانی، برنامه‌ریزی کتابداری، الهیات، الهیات و معارف اسلامی، امور فرهنگی و مدیریت فرهنگی و یا مدرک سطح دو و یا بالاتر علوم حوزوی، مدیریت بازرگانی،‌مدیریت دولتی در مقطع کارشناسی، مدیریت دولتی در مقطع کارشناسی ارشد با گرایش‌های منابع انسانی، مدیریت تحول، تشکیلات و روش‌ها و مدیریت سیستم‌های اطلاعاتی و رشته‌های مهندسی صنایع، اقتصاد، علوم اقتصادی، برنامه‌ریزی آموزشی، مدیریت دولتی با گرایش مالی، مهندسی عمران، مهندسی راه و ساختمان، مهندسی معماری، آمار و آمار کاربردی، مدیریت برنامه‌ریزی، برنامه‌ریزی، ارتباطات و آمار، علوم ارتباطات اجتماعی (روابط عمومی)، علوم ارتباطات و روزنامه نگاری و مدیریت رسانه مجاز به شرکت در این آزمون خواهند بود.
شیرازی افزود: آزمون مرحله نخست به صورت متمرکز در مراکز استان‌ها برگزار می‌شود و گزینش نهایی از طریق مصاحبه با درنظر گرفتن نیاز هر استان به صورت بومی و منطقه‌ای خواهد بود.

خبر جدید ۲۴ بهمن

مدیرکل کتابخانه‌های عمومی کردستان از اخذ مجوز برای استخدام ۱۲ نیروی فارغ‌التحصیل دانشگاهی در این نهاد فرهنگی خبر داد.
عطا‌الله رستگار در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در سنندج، اظهار داشت: استخدام این تعداد نیرو به منظور رفع کمبود نیروی انسانی در اداره کتابخانه‌های عمومی هفت شهرستان استان کردستان صورت می‌گیرد.
وی ادامه داد: بر این اساس شهرستان بیجار نیاز به استخدام دو نفر نیروی جدید کتابدار و کتابدار بخش کودک است که اولویت پذیرش با توجه به نیازهای کتابخانه‌های این شهرستان به ترتیب با دارندگان مدرک مهندسی فناوری اطلاعات و بانوان است.
رستگار گفت: همچنین بر اساس مجوز استخدامی مذکور در کتابخانه‌های عمومی شهرستان دیواندره یک کتابدار که با مباحث کامپیوتر و فناوری اطلاعات آشنایی کاملی داشته باشد استخدام می‌شود.
مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان کردستان با اشاره به اینکه در سال‌جاری بیشترین نیروی مورد نیاز برای استخدامی به کتابخانه‌های عمومی شهرستان سروآباد اختصاص دارد، افزود: در این شهرستان سه نفر کتابدار مورد نیاز است که یکی از آنها دارای مدرک مهندسی فناوری اطلاعات باشد.
وی گفت: در هر کدام از شهرستان‌های سقز، قروه و مریوان نیز یک کتابدار برای بخش کودک کتابخانه‌های عمومی شهرستان‌های نامبرده استخدام می‌شود که اولویت در دو شهرستان نخست با بانوان است.
رستگار، آمار شهرستان سنندج را در مجوز استخدامی نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور سه نفر اعلام کرد و گفت: یک کارشناس امور اداری و دو کارشناس فناوری اطلاعات نیز در این شهرستان استخدام می‌شوند که هر دو نفر باید مرد باشند.
وی گفت: دارا بودن دانشنامه کارشناسی و یا بالاتر در یکی از رشته¬های کتابداری، علوم کتابداری و اطلاع‌رسانی، الهیات و معارف اسلامی، زبان و ادبیات فارسی، تاریخ، امور فرهنگی و مدیریت امور فرهنگی، برنامه¬ریزی امور فرهنگی، مهندسی کامپیوتر، مهندسی فناوری اطلاعات و یا مدرک سطح دو و یا بالاتر در علوم حوزوی برای رشته شغلی کتابداری لازم و ضروری است.
رستگار با بیان اینکه اولویت استخدام در رشته شغلی کتابداری بخش کودک با بانوان است، تصریح کرد: دارا بودن دانشنامه کارشناسی و یا بالاتر در یکی از رشته‌های کتابداری، نمایش (گرایش ادبیات نمایشی، گرایش بازیگری، نمایش عروسکی)، روانشناسی تربیتی، نقاشی، علوم تربیتی (گرایش پیش دبستانی) از ضروریات این رشته شغلی است.
وی گفت: برای رشته شغلی کارشناس امور اداری، دارا بودن دانشنامه کارشناسی و یا بالاتر در یکی از رشته‌های علوم اداری، مدیریت دولتی، مدیریت صنعتی، مدیریت اجرایی، مدیریت پرسنلی و مدیریت اقتصادی در مقطع کارشناسی ، مدیریت دولتی در مقطع کارشناسی ارشد با گرایش های منابع انسانی، مدیریت تحول، تشکیلات و روش‌ها و مدیریت سیستم‌های اطلاعاتی و رشته‌های مهندسی صنایع، حقوق مرد نیاز است.
مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان کردستان افزود: دارا بودن دانشنامه کارشناسی و یا بالاتر در رشته مهندسی کامپیوتر (همه گرایش‌ها) و مهندسی فناوری اطلاعات (کلیه گرایش‌ها) برای رشته شغلی کارشناس فناوری اطلاعات نیز ضروری است.
وی در پایان این گفتگو تصریح کرد: ثبت نام متقاضیان تا تاریخ ۲۸ بهمن سال‌جاری از طریق سامانه اینترنتی به آدرس(www.iranpl.ir) انجام می‌پذیرد و تاریخ مذکور قابل تمدید نیست.

استخدام ۲۵ نفر در اداره کل امور کتابخانه های عمومی خراسان شمالی

مدیرکل کتابخانه های عمومی خراسان شمالی گفت: به زودی ۲۵ نفر در اداره کل امور کتابخانه های عمومی خراسان شمالی استخدام می شوند.
علی رحیمی در گفتگو با خبرنگار مهر افزود: در راستای تکمیل کادر اداری این اداره کل ، به زودی ۲۵ نفر از فارغ الحصیلان دانشگاهی لیسانس به بالا، در بخش های کتابداری و امور اداری اداره کل کتابخانه های عمومی استان استخدام خواهند شد.
وی با بیان اینکه استخدام این افراد در راستای تکمیل نیروهای متخصص و مورد نیاز، از طریق برگزاری آزمون و انجام مصاحبه، از بین افراد واجد شرایط صورت خواهد گرفت اظهارداشت: نیاز این استان در رشته کتابداری( کتابداری ویژه کودکان، کتابداری ویژه نابینایان و کتابداری سیار) و کارشناس امور اداری است.
رحیمی افزود: از این تعداد پنج نفر کتابدار و دو نفر کارشناس شامل کارشناس مشارکتها و کارشناس امور اداری در شهرستان بجنورد، چهار نفر کتابدار در شهرستان اسفراین، سه نفر کتابدار در شهرستان جاجرم، سه نفر کتابدار در شهرستان شیروان، یک نفر کتابدار در شهرستان فاروج، پنج نفر کتابدار در شهرستان مانه و سملقان و سه نفر کتابدار در شهرستان گرمه جذب نهاد کتابخانه های عمومی استان خواهند شد.
وی دارا بودن دانشنامه کارشناسی و یا بالاتر در یکی از رشته های کتابداری، علوم کتابداری و اطلاع رسانی، الهیات و معارف اسلامی، زبان و ادبیات فارسی، تاریخ، امور فرهنگی و مدیریت امور فرهنگی، برنامه ریزی امور فرهنگی، مهندسی کامپیوتر، مهندسی فناوری اطلاعات و یا مدرک سطح دو و یا بالاتر در علوم حوزوی را برای رشته شغلی کتابداران الزامی دانست و گفت: داشتن حداکثر ۳۰ سال تمام تا تاریخ ۲۹ اسفندماه ۹۱  برای مقطع کارشناسی و داشتن حداقل معدل ۱۴ در آخرین مدرک تحصیلی از دیگر شرایط استخدام عنوان شده است.
رحیمی اظهار داشت: رشته های مورد نظر برای کارشناس مشارکت ها، دارا بودن دانشنامه کارشناسی یا بالاتر در یکی از رشته های اقتصاد، مدیریت دولتی با گرایش های مدیریت مالی و مدیریت سیستم های اطلاعاتی و رشته های ارتباطات، روابط عمومی، برنامه ریزی و تحلیل سیستم ها و آمار و یا مدرک سطح دو و یا بالاتر علوم حوزوی  و رشته شغلی کارشناس امور اداری، دارا بودن دانشنامه کارشناسی و یا بالاتر در یکی از رشته های علوم اداری، مدیریت دولتی، مدیریت صنعتی، مدیریت اجرایی، مدیریت پرسنلی و مدیریت اقتصادی در مقطع کارشناسی، مدیریت دولتی در مقطع کارشناسی ارشد با گرایش های منابع انسانی، مدیریت تحول، تشکیلات و روشها  و مدیریت سیستم های اطلاعاتی و رشته های مهندسی صنایع و حقوق اعلام شده است.
مدیرکل کتابخانه های عمومی خراسان شمالی یادآورشد: به ازای هر مقطع تحصیلی بالاتر از کارشناسی، دو سال به حداکثر سن داوطلبان اضافه شده و مدت خدمت وظیفه عمومی برادران نیز به حداکثر سن آنان افزوده خواهد شد.
وی همچنین بر بومی بودن متقاضیان تاکید کرد و افزود: برابر شرایط اعلام شده از سوی نهاد کتابخانه های عمومی کشور،
بومی بودن در سطح استان محل تقاضا برای داوطلبان مرد و در سطح شهرستان محل تقاضا، برای داوطلبان زن الزامی است.
رحیمی، محل تولد مندرج در شناسنامه داوطلب و یا گذراندن حداقل دو مقطع تحصیلی از مقاطع تحصیلی ( ابتدایی، راهنمایی، متوسطه و یا دانشگاه) در محل مورد تقاضا و یا سکونت خود و یا خانواده در شهرستان یا استان محل خدمت در دو سال اخیر را از شرایط بومی بودن متقاضی عنوان کرد.
مدیرکل کتابخانه های عمومی خراسان شمالی با بیان اینکه مهلت ثبت نام تا تاریخ ۲۸ بهمن ماه جاری اعلام شده است تصریح کرد: از آنجا که ثبت نام از متقاضیان به صورت اینترنتی انجام خواهد شد، علاقمندان می توانند به آدرس اینترنتی WWW.IRANPL.IR مراجعه و ثبت نام نمایند.
وی زمان آزمون استخدامی را ۲۵ اسفند ماه جاری عنوان کرد.

۱۴ نفر جذب کتابخانه‌های عمومی استان سمنان می‌شوند

مدیر کل کتابخانه های عمومی استان سمنان از سهمیه ۱۴ نفری استخدام نیرو در کتابخانه های این استان خبر داد.
به گزارش خبرنگار مهر، امیر عموزاده صبح سه شنبه در نشست خبری خود با خبرنگاران که در محل اداره کل امور کتابخانه های استان سمنان برگزار شد از اختصاص سهمیه جذب نیرو از طریق آزمون در کتابخانه های عمومی این استان خبر داد افزود: این امر در قالب استخدام سراسری نهاد کتابخانه های عمومی کشور و از طریق آزمون کتبی و شفاهی انجام می شود و سهمیه استان سمنان ۱۴ نفر تعیین شده است.
وی با تاکید بر اینکه ثبت نام متقاضیان از بیستم تا بیست و هشتم بهمن از طریق پورتال اطلاع رسانی نهاد کتابخانه های کشور با آدرس www.iranpl.ir انجام می شود، اظهار داشت: پیش بینی می شود که این آزمون نیمه دوم اسفند ماه سالجاری به صورت همزمان در سراسر کشور برگزار شود.
مدیر کل کتابخانه های استان سمنان در ادامه اضافه کرد: افراد جذب شده در رشته های مختلفی از جمله کتابداری، امور مالی، فناوری اطلاعات، امور انجمن ها، امور مشارکتها، امور اداری، آمار و برنامه ریزی در بخش های ستادی و کتابخانه ای مشغول به کار می شوند.
عموزاده با اشاره به این مطلب که از ۱۴ نفر سهمیه استخدامی استان سمنان هشت نفر به عنوان کتابدار در کتابخانه ها و شش نفر در بخش های ستادی به کارگیری می شوند، عنوان کرد: از طریق نهادکتابخانه های عمومی کشور به تفکیک هر شهرستان نیاز سنجی انجام شده و تعداد نیروهای مورد نیاز به همراه شرایط عمومی و اختصاصی متقاضیان دعوت به کار در پورتال نهاد کتابخانه ها اعلام شده است.
وی ضمن بیان اینکه آزمون استخدامی نهاد در دو مرحله انجام می پذیرد، گفت: در مرحله اول آزمون کتبی است و به صورت عمومی در سطح کشور برگزار می شود.
دیر کل کتابخانه های استان سمنان در خاتمه اظهار داشت: بعد از اعلام سه برابر ظرفیت پذیرفته شدگان از آنها برای مصاحبه حضوری و تخصصی دعوت تا نفرات نهایی از میان آنها جذب شوند.

استخدام ۱۲ نیروی جدید در کتابخانه‌های عمومی کردستان

مدیرکل کتابخانه‌های عمومی کردستان از اخذ مجوز برای استخدام ۱۲ نیروی فارغ‌التحصیل دانشگاهی در این نهاد فرهنگی خبر داد.
عطا‌الله رستگار در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در سنندج، اظهار داشت: استخدام این تعداد نیرو به منظور رفع کمبود نیروی انسانی در اداره کتابخانه‌های عمومی هفت شهرستان استان کردستان صورت می‌گیرد.
وی ادامه داد: بر این اساس شهرستان بیجار نیاز به استخدام دو نفر نیروی جدید کتابدار و کتابدار بخش کودک است که اولویت پذیرش با توجه به نیازهای کتابخانه‌های این شهرستان به ترتیب با دارندگان مدرک مهندسی فناوری اطلاعات و بانوان است.
رستگار گفت: همچنین بر اساس مجوز استخدامی مذکور در کتابخانه‌های عمومی شهرستان دیواندره یک کتابدار که با مباحث کامپیوتر و فناوری اطلاعات آشنایی کاملی داشته باشد استخدام می‌شود.
مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان کردستان با اشاره به اینکه در سال‌جاری بیشترین نیروی مورد نیاز برای استخدامی به کتابخانه‌های عمومی شهرستان سروآباد اختصاص دارد، افزود: در این شهرستان سه نفر کتابدار مورد نیاز است که یکی از آنها دارای مدرک مهندسی فناوری اطلاعات باشد.
وی گفت: در هر کدام از شهرستان‌های سقز، قروه و مریوان نیز یک کتابدار برای بخش کودک کتابخانه‌های عمومی شهرستان‌های نامبرده استخدام می‌شود که اولویت در دو شهرستان نخست با بانوان است.
رستگار، آمار شهرستان سنندج را در مجوز استخدامی نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور سه نفر اعلام کرد و گفت: یک کارشناس امور اداری و دو کارشناس فناوری اطلاعات نیز در این شهرستان استخدام می‌شوند که هر دو نفر باید مرد باشند.
وی گفت: دارا بودن دانشنامه کارشناسی و یا بالاتر در یکی از رشته¬های کتابداری، علوم کتابداری و اطلاع‌رسانی، الهیات و معارف اسلامی، زبان و ادبیات فارسی، تاریخ، امور فرهنگی و مدیریت امور فرهنگی، برنامه¬ریزی امور فرهنگی، مهندسی کامپیوتر، مهندسی فناوری اطلاعات و یا مدرک سطح دو و یا بالاتر در علوم حوزوی برای رشته شغلی کتابداری لازم و ضروری است.
رستگار با بیان اینکه اولویت استخدام در رشته شغلی کتابداری بخش کودک با بانوان است، تصریح کرد: دارا بودن دانشنامه کارشناسی و یا بالاتر در یکی از رشته‌های کتابداری، نمایش (گرایش ادبیات نمایشی، گرایش بازیگری، نمایش عروسکی)، روانشناسی تربیتی، نقاشی، علوم تربیتی (گرایش پیش دبستانی) از ضروریات این رشته شغلی است.
وی گفت: برای رشته شغلی کارشناس امور اداری، دارا بودن دانشنامه کارشناسی و یا بالاتر در یکی از رشته‌های علوم اداری، مدیریت دولتی، مدیریت صنعتی، مدیریت اجرایی، مدیریت پرسنلی و مدیریت اقتصادی در مقطع کارشناسی ، مدیریت دولتی در مقطع کارشناسی ارشد با گرایش های منابع انسانی، مدیریت تحول، تشکیلات و روش‌ها و مدیریت سیستم‌های اطلاعاتی و رشته‌های مهندسی صنایع، حقوق مرد نیاز است.
مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان کردستان افزود: دارا بودن دانشنامه کارشناسی و یا بالاتر در رشته مهندسی کامپیوتر (همه گرایش‌ها) و مهندسی فناوری اطلاعات (کلیه گرایش‌ها) برای رشته شغلی کارشناس فناوری اطلاعات نیز ضروری است.
وی در پایان این گفتگو تصریح کرد: ثبت نام متقاضیان تا تاریخ ۲۸ بهمن سال‌جاری از طریق سامانه اینترنتی به آدرس(www.iranpl.ir) انجام می‌پذیرد و تاریخ مذکور قابل تمدید نیست.

۳۳ نفر به استخدام کتابخانه‌های عمومی استان یزد درمی‌آیند

مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان یزد از استخدام ۳۳ نفر در کتابخانه‌های عمومی این استان در آزمون استخدامی پایان سال جاری خبر داد.
محمدحسین پارسائیان در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: از این تعداد دو نفر برای اشتغال در پست‌های ستادی استخدام می‌شوند و بقیه این افراد به عنوان کتابدار و کتابدار بخش کودک در هشت شهرستان استان مشغول به کار خواهند شد.
وی عنوان کرد: برای تصدی پست‌های ستادی “کارشناس فناوری اطلاعات” و “کارشناس آمار و برنامه ‌ریزی” دو نفر از طریق این آزمون و مصاحبه مشغول به کار می‌شوند که محل کار این افراد در مرکز استان خواهد بود.
پارسائیان با اشاره به استخدام دارندگان مدرک مهندسی به عنوان کتابدار تخصصی اظهار داشت: برای نخستین بار، در آزمون استخدام امسال نهاد کتابخانه‌های عمومی، در شهرستان‌های ابرکوه‌، اردکان، بافق، بهاباد، خاتم و مهریز در کنار جذب کتابداران عمومی، یک نفر کتابدار تخصصی با مدرک مهندسی کامپیوتر و فناوری اطلاعات جذب خواهد شد.
وی ادامه داد: در شهرستان اردکان، تفت و میبد یک نفر “کتابدار بخش کودک” با اولویت جذب بانوان نیز به مجموعه نیروهای کتابدار این شهرستان‌ها اضافه خواهد شد.
مدیرکل کتابخانه‌های عمومی یزد به شرایط و مهلت ثبت‌نام در آزمون استخدام نهاد کتابخانه‌های عمومی اشاره کرد و افزود: علاقه‌مندان به همکاری با این اداره کل می‌توانند تا تاریخ ۲۸ بهمن با مراجعه سایت نهاد کتابخانه‌های عمومی به آدرس www.iranpl.ir ضمن اطلاع از شرایط ثبت ‌نام و رشته‌های شغلی مورد نیاز، اقدام به ثبت ‌نام در این آزمون کنند.
وی تصریح کرد: طبق اعلام نهاد کتابخانه‌های عمومی، مهلت ثبت‌نام به هیچ عنوان تمدید نخواهد شد و به همین دلیل لازم است متقاضیان تا پیش از پایان مهلت مقرر، اقدام به ثبت‌ نام کنند.
پارسائیان یادآور شد: زمان و مکان برگزاری آزمون، متعاقباً از طریق پورتال نهاد کتابخانه‌های عمومی اعلام خواهد شد.

جذب کارمند در کتابخانه‌های تازه تأسیس کشور

مدیرکل امور اداری و توسعه منابع انسانی نهاد کتابخانه‌های کشور از دعوت به همکاری نیروهای جدید برای کتابخانه‌های عمومی تازه تأسیس در کشور خبر داد.
به گزارش خبرنگار خبرگزاری فارس از شهرستان ساری به نقل از روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی مازندران، حمیدرضا احمدی مدیرکل امور اداری و توسعه منابع انسانی نهاد کتابخانه‌ها از دعوت به کار نیروهای جدید برای کتابخانه‌های عمومی تازه تأسیس در سراسر کشور از طریق آزمون کتبی و شفاهی خبر داد.
وی گفت: ثبت‌نام از ۲۰ بهمن آغاز شده و تا ۲۸ بهمن ماه ادامه دارد که از طریق پورتال اطلاع‌رسانی نهاد کتابخانه‌های کشور به آدرس www.iranpl.ir انجام می‌شود و پیش‌بینی می‌شود در نیمه دوم اسفندماه آزمون به صورت همزمان در سراسر کشور برگزار شود.
احمدی در ادامه با اشاره به رشته‌های تحصیلی فارغ التحصیلان متقاضی همکاری در نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور گفت: جذب نیرو، شامل رشته‌های مختلفی از جمله کتابداری، الهیات، مدیریت امور فرهنگی، روانشناسی کودک، علوم تربیتی و … خواهد بود که به ترتیب نیاز در بخش‌های ستادی و کتابخانه‌ای مشغول به کار خواهند شد.
وی ادامه داد: ما به تفکیک هر استان نیازسنجی می‌کنیم و تعداد نیروهای مورد نیاز را به همراه شرایط عمومی و اختصاصی متقاضیان، دعوت به کار خواهیم کرد.
مدیرکل امور اداری و توسعه منابع انسانی نهاد کتابخانه‌های کشور خاطر نشان کرد: آزمون استخدامی نهاد در دو مرحله انجام می‌شود که در مرحله اول آزمون کتبی است و به صورت عمومی در سطح کشور برگزار می‌شود و بعد از اعلام سه برابر ظرفیت پذیرفته‌شدگان از آن‌ها برای مصاحبه حضوری و تخصصی دعوت می‌شود تا نفرات نهایی از میان آن‌ها جذب نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور شوند.

متاقاضیان عزیز لطفا سوالات و مشکلات خود را از طریق فرم پایین صفحه از ما بپرسید

دوستان و کارجویان عزیز برای ثبت نام می تونید از لینک زیر استفاده کنید

لینک ثبت نام نهاد کتابخخانه

مطالب مرتبط :

دو دیدگاه

 1. سلام .فرم ثبت نام را کجا پیدا کنیم لطفا راهنمایی کنید رشته من هم ادبیات وعلوم انسانی است

 2. بسم الله الرحمن الرحیم
  با سلام خدمت شما
  مهدی کاظمی هستم دانشجوی ترم هفتم رشته کتابداری
  لطفا تاریخ ومنابع آزمون استخدام را برایم ایمیل نمایید
  با تشکر خدانگهدار

 3. موقع‌ثبت‌نام‌‌‌جنسیت‌وشهرموردتقاضاورشته‌تحصیلی‌نوشته‌نمیشود،‌ومبلغ‌فیش‌هم‌ذکرنشده‌است‌لطفاراهنمایی‌کنید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

اختصاصی پاتوق بلاگ

آخرین نظرات

برای اشتراک در مطالب پاتوق بلاگ ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید