محصولات چرمی
موضوعات
Category
 
دوستان
Ferends
اخبار روز
Best Posts
دانلود آهنگ
Best Posts
استخدام شوید
Best Posts
کلیپ های جالب
Best Posts
گالری عکس
Best Posts
سرگرمی تفریحی
Best Posts
صابون گياهي،جانوري،دريايي ژائير
دارای تایید علمی و سطح 3 اختراعات از بنیاد ملی تحقیقات ایران
با ترکیباتي از عصاره ی گیاهان غنی ، روغن معجزه آسای شترمرغ ،
و روغن کوسه ، ميگو و موجودات دریایی و منحصر به فرد
دارای خاصیت روشن کنندگی ، مرطوب کنندگی و برطرف کننده ی دانهای سر سیاه پوست
قابل استفاده برای انواع پوستها و سنین و درمان قطعي کک و مک و جوش

sundepil

موبر دائمي سان دپیل (sundepil)

100% تضمینی

به هيچ وجه نگران مو هاي زا ئد خود نباشيد

موبرفوق العاده براي از بين بردن مو هاي زائد خود

بهترين و موثر ترین و كاربردي ترين

راه حل براي رهاي از موهاي زائد

تنها 15000 تومان

برای مشاهده عکس و توضیحات بیشتر اینجا کلیک کنید

buy


dastband

دستبند هاي زيبا چرم اصل

دست هايي زيبا داشته باشيد

فقط 15000 تومان

براي مشاهده عکس هاي بيشتر اينجا كليك كنيد

1377141860.jpgزمان آغاز ثبت نام دوره های مجازی دانشگاه های کشور -  چهارشنبه ,۱۷ فروردین , ۱۳۹۰
تعداد بازدید :   دسته بندی : اخبار , اخبار دانشگاهي

سازمان سنجش آموزش کشور تاریخ ثبت نام پذیرفته شدگان نهایی متقاضی ادامه تحصیل در رشته‌های تحصیلی دوره‌های مجازی دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی برای نیمسال دوم سال تحصیلی ۹۰-۱۳۸۹ را اعلام کرد…

به گزارش اخبار چند رسانه ای واحد مرکزی خبر، سایت سازمان سنجش آموزش کشور پیرو انتشار اطلاعیه مورخ ۲۵/۱۲/۸۹ در خصوص اعلام اسامی پذیرفته‌شدگان نهایی ادامه تحصیل در رشته‌های تحصیلی دوره‌های مجازی دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی برای نیمسال دوم سال تحصیلی ۹۰-۱۳۸۹ در آزمون ورودی تحصیلات تکمیلی (دوره‌های کارشناسی ارشد ناپیوسته داخل) سال ۱۳۹۰ تاریخ ثبت نام از پذیرفته‌شدگان مذکور را به شرح ذیل اعلام می‌دارد. لذا لازم است پذیرفته‌شدگان با همراه داشتن مدارک ثبت نامی زیر در موعد مقرر برای ثبت نام به موسسه محل قبولی خود مراجعه نمایند، بدیهی است در غیر اینصورت بمنزله انصراف از ادامه تحصیل در دوره مذکور تلقی می‌گردد.

تاریخ ثبت نام از پذیرفته‌شدگان

- دانشکده غیرانتفاعی و غیردولتی علوم حدیث: ثبت نام از پذیرفته شدگان در تاریخهای ۱۷ و ۱۸/۱/۹۰ به نشانی شهر ری، جنب حرم مطهر حضرت عبدالعظیم(ع) انجام خواهد شد.

- دانشگاه اصفهان: ثبت نام از پذیرفته شدگان در تاریخهای ۲۳ و ۲۴/۱/۹۰ به نشانی اصفهان، دانشگاه اصفهان انجام خواهد شد.

- دانشگاه پیام نور: ثبت نام اولیه از پذیرفته شدگان این دانشگاه در تاریخ ۲۸/۱/۹۰ الی ۳۱/۱/۹۰ از طریق سایت اینترنتی به نشانی http://reg.pnu.ac.ir انجام خواهد شد.

- دانشگاه تربیت مدرس: ثبت نام از پذیرفته‌شدگان همزمان با ثبت نام از پذیرفته شدگان نهایی آزمون مذکور در شهریور ماه انجام و شروع کلاسها از مهرماه سال ۱۳۹۰ خواهد بود.

- دانشگاه تهران: ثبت نام از پذیرفته شدگان در تاریخهای ۲۳ و ۲۴/۱/۹۰ از ساعت ۸ الی ۱۲ به نشانی تهران، خیابان انقلاب، دانشگاه تهران انجام خواهد شد.

- دانشگاه سیستان و بلوچستان: ثبت نام از پذیرفته شدگان در تاریخهای ۲۳و ۲۴/۱/۹۰ انجام خواهد شد. ضمناً داوطلبان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به سایت اینترنتی این دانشگاه به نشانی www.usb.ac.ir مراجعه نمایند.

- دانشگاه شیراز: ثبت نام از پذیرفته شدگان در تاریخهای ۲۳ و ۲۴/۱/۹۰ به نشانی شیراز، دانشگاه شیراز انجام خواهد شد.

مدارک ثبت نامی

۱- اصل‌ مدرک‌ کارشناسی‌ (لیسانس‌) مورد تایید وزارت‌ علوم‌ ، تحقیقات‌ و فناوری‌ یا وزارت‌ بهداشت‌، درمان‌ و آموزش‌ پزشکی‌ و یا شورای ‌عالی ‌انقلاب‌ فرهنگی‌ که‌ در آن‌ معدل‌ دوره‌ کارشناسی‌ (لیسانس‌) قید شده‌ باشد و یکبرگ‌ فتوکپی‌ آن‌.

تبصره‌۱- پذیرفته‌شدگانی‌ که‌ به‌ دلایلی‌ قادر به‌ ارائه‌ اصل‌ مدرک‌ کارشناسی‌ (لیسانس‌) نمی‌باشند، لازم‌ است‌ اصل‌ گواهی‌ تایید شده‌ توسط دانشگاه ‌یا موسسه‌ آموزش‌ عالی‌ محل ‌اخذ کارشناسی‌ (لیسانس‌) را ارائه‌ نمایند.

تبصره‌۲-پذیرفته‌شدگانی‌ که‌ تا تاریخ ۳۰/۱۱/۸۹ فارغ التحصیل شده‌اند، به عبارت دیگر در زمان ثبت‌نام برای شرکت در این آزمون دانشجو بوده‌اند، لازم است معدل کل واحدهای گذرانده آنان براساس‌(‌۰) تا (۲۰) تا تاریخ ۳۱/۶/۸۹ توسط موسسه آموزش عالی محل فارغ التحصیلی در فرم مذکور درج و پس از تایید مسوول ذیربط بهنگام ثبت نام ارائه گردد.

۲ – اصل‌ شناسنامه‌ و کارت ملی و دو سری‌ فتوکپی‌ از تمام‌ صفحات‌ آنها.

۳ – شش‌ قطعه‌ عکس‌ تمام‌ رخ‌ ۴×۳ تهیه‌ شده‌ در سال‌ جاری‌.

تبصره- ۱۲ قطعه‌ عکس‌ تمام‌ رخ‌ ۴×۳ تهیه‌ شده‌ در سال‌ جاری‌ منحصراً برای‌ برادرانی‌ که‌ با توجه‌ به‌ ضوابط پس‌ از ثبت‌نام‌ در موسسه‌ آموزش‌ عالی‌،برای‌ آنان‌ معافیت‌ تحصیلی‌ صادر می‌گردد.

۴ – مدرکی‌ که‌ وضعیت‌ نظام‌ وظیفه‌ را باتوجه‌ به‌ بند «مقررات‌ وظیفه‌ عمومی»‌ مندرج‌ در صفحه ۲ دفترچه‌ راهنمای‌ شماره‌ یک‌ آزمون‌ ورودی‌ تحصیلات‌ تکمیلی‌ (دوره‌های‌ کارشناسی‌ ارشد ناپیوسته‌ داخل‌) سال ۱۳۹۰ مشخص‌ کند (برای‌ برادران‌).

۵- معرفی‌نامه‌های‌ مذکور در ذیل‌لازم ‌است‌ حداکثر تا قبل‌ از انتخاب‌ واحد برای‌ نیمسال‌ اول سال‌ تحصیلی‌ ۹۱-۱۳۹۰ توسط پذیرفته‌شدگان‌ از محل مربوط اخذ و به‌ موسسه‌ آموزش‌ عالی‌ محل‌ قبولی‌ تحویل‌‌ گردد، ‌در غیر این‌ صورت‌ از ثبت‌نام ‌آنان ‌برای ‌نیمسال‌ اول سال‌ تحصیلی‌ جاری‌ ممانعت‌ به‌ عمل‌ خواهد آمد و قبولی‌ آنان‌ «کان‌ لم‌ یکن‌» تلقی‌ می‌گردد.

تبصره‌-براساس‌ هماهنگی‌های‌ انجام‌ شده‌، گواهی‌های‌ مربوط به‌ ردیف ۱-۵ توسط ارگانهای‌ ذیربط بطور یکجا به‌ موسسه‌ آموزش‌‌عالی‌ محل‌ قبولی‌ پذیرفته‌ شدگان‌ ارسال‌ خواهد شد.

۱-۵- معرفی‌نامه ‌رسمی ‌از ستاد مشترک‌ سپاه‌ پاسداران ‌انقلاب‌ اسلامی‌ و یا وزارت‌ جهادکشاورزی با امضاء و مهر هریک‌ از روسای‌ ارگانهای‌ مذکور که‌ در آن ‌قید شده‌ باشد داوطلب‌ باتوجه‌ به‌ ماده‌ ۱ و تبصره‌های‌ ۴ گانه‌ آن‌ در آیین‌نامه‌ اجرایی‌ قانون‌ ایجاد تسهیلات‌ برای‌ ورود رزمندگان‌ و جهادگران ‌داوطلب‌ بسیجی‌ به‌ دانشگاهها و موسسات‌ آموزش‌ عالی‌ و سایرشرایط مندرج‌ در آیین‌نامه‌ مذکور واجد شرایط استفاده‌ از سهمیه‌ رزمندگان‌ می‌باشد.

۲ـ۵ـ با توجه به ادغام ارگانهای بنیاد شهید انقلاب اسلامی، بنیاد مستضعفان و جانبازان انقلاب اسلامی و ستاد کل امور آزادگان تحت عنوان بنیاد شهید و امور ایثارگران به اطلاع آن دسته از داوطلبانی که با استفاده از سهمیه رزمندگان پذیرفته‌ شده‌اند می‌رساند در زمان ثبت‌نام ملزم به ارائة تأئیدیه سهمیه ثبت‌نامی نمی‌باشند و ملاک عمل برای ثبت‌نام همان عنوان درج شده در لیست‌های ارسالی به مؤسسات می‌باشد.

۶- متعهدین خدمت به آموزش و پرورش صرفاً در صورت سپردن تعهد جدید مجاز به ادامه تحصیل می‌باشند که در این صورت می‌بایست ‌از خدمت منفک و مابقی مدت تعهد خود را پس از فراغت از تحصیل در مقطع تحصیلی بالاتر و برابر تعهد جدید انجام دهند.

تذکرات‌ مهم

۱ـ حضور شخص پذیرفته شده جهت ثبت‌نام الزامی است و ثبت‌نام منحصراً در تاریخهای اعلام شده توسط هر دانشگاه و با ارائه مدارک کامل مندرج در این اطلاعیه صورت می‌پذیرد.

۲ـ به پذیرفته‌شدگان توصیه می‌شود قبل از مراجعه در تاریخ‌های تعیین شده جهت ثبت‌نام، اطلاعات تکمیلی را در سایت اینترنتی دانشگاه یا مؤسسه آموزش عالی محل قبولی خود مطالعه نمایند.

۳ـ معدل‌ لیسانس‌ پذیرفته‌ شده‌ باید با معدلی‌ که‌ قبلاً در فرم‌ تقاضانامه ثبت نامی اینترنتی به‌ سازمان‌ اعلام‌ نموده‌، یکسان‌ باشد، بدیهی است از ثبت نام آن دسته از داوطلبانی که دارای مغایرت معدل باشند(معدل مندرج در مدرک آنان کمتر از معدل اعلام شده به این سازمان باشد) جداً خودداری خواهد شد.

تبصره‌-پذیرفته‌شدگانی‌ که‌ تا تاریخ‌ ۳۰/۱۱/۸۹ فارغ‌التحصیل‌ شده‌اند، لازم‌ است‌ معدل‌ کل‌ واحدهای‌ گذرانده‌ شده آنان‌ بر اساس‌ «۰» تا«۲۰» تا تاریخ ۳۱/۶/۸۹ توسط موسسه‌ آموزش‌ عالی‌ محل‌ فارغ‌التحصیلی‌ در فرم‌ تاییدیه درج‌ گردد. به عبارت دیگر آندسته از داوطلبانی که در زمان ثبت نام برای شرکت در این آزمون دانشجوی سال آخر بوده‌اند نیز معدل واحدهای گذارنده خود را تا تاریخ ۳۱/۶/۸۹ برمبنای«۰» تا«۲۰ » و تا دو رقم اعشار در فرم مذکور درج نمایند.

۴-توجه: نظر به اینکه از ثبت نام پذیرفته شدگانی که دارای مغایرت معدل (معدل مندرج در مدرک تحصیلی آنان کمتر از معدل اعلام شده در اطلاعات ثبت نامی از طرف داوطلبان به این سازمان باشد) می‌باشند، جداً ممانعت به عمل آورند، لذا به این دسته از پذیرفته شدگان توصیه می‌گردد به محل قبولی خود مراجعه نمایند و درصورت مشاهده هرگونه مغایرت مراتب از سوی موسسه پذیرنده به این سازمان اعلام تا پس از بررسی لازم، نتیجه به موسسه ذیربط برای اقدامات بعدی منعکس خواهد شد بدیهی است به مراجعات حضوری و هر نوع مکاتبه‌ای داوطلبان پاسخ داده نخواهد شد.

۵ـ از پذیرفته‌شدگانی‌که‌ حداکثر تا تاریخ‌ ۳۰/۱۱/۸۹ فارغ‌التحصیل‌ نشوند، ثبت‌نام‌ به‌ عمل‌ نخواهد آمد و ضمن‌ «کان‌ لم‌ یکن» تلقی‌ شدن‌ قبولی‌ آنان ‌طبق‌ مقررات‌ با آنان‌ رفتار خواهد شد.

۶ـ در هرمرحله‌ از ثبت‌نام‌ و هنگام‌ تحصیل‌، چنانچه‌ مشخص‌ گردد که‌ داوطلبی‌ حقایق‌ را کتمان‌ نموده‌ و واجد شرایط نمی‌باشد، قبولی‌ وی‌«کان‌لم‌ یکن‌» تلقی‌ شده‌ و طبق‌ مقررات‌ با وی‌ رفتار خواهد شد.

مطالب مرتبط :

 ارسال در حدود 4 سال قبل  نویسنده : admin  بدون نظر   | ادامه مطلب »

dandadn

پک سفید کننده دندان Whitelight اصل

اگه خجالت میکشید جلوی دوستانتون بخندید...

اگه نمی خواهید هزینه بالای جرمگیری دندان را بدهید و یا درد آن را تحمل کنید...

پک سفید کننده ی دندان را خریداری نمایید ...

قیمت : 25,000 تومان

توضيحات و عكس هاي بيشتر‌‌‍ [كليك كنيد]

خرید


dastbandz

دستبند هاي چرم زنانه زيبا

كمي متفاوت باشيد

بهترين هديه براي كسي كه دوستش داريد

فقط 15000 تومان

براي مشاهده مدل هاي بيشتر اينجا كليك كنيد

1377141860.jpg


1370696596_bini1

فقط 9800 تومان

براي مشاهده عكس و توضيحات بيشتر اينجا كليك كنيد

1377141860.jpg