محصولات چرمی
موضوعات
Category
 
دوستان
Ferends
اخبار روز
Best Posts
دانلود آهنگ
Best Posts
استخدام شوید
Best Posts
کلیپ های جالب
Best Posts
گالری عکس
Best Posts
سرگرمی تفریحی
Best Posts
صابون گياهي،جانوري،دريايي ژائير
دارای تایید علمی و سطح 3 اختراعات از بنیاد ملی تحقیقات ایران
با ترکیباتي از عصاره ی گیاهان غنی ، روغن معجزه آسای شترمرغ ،
و روغن کوسه ، ميگو و موجودات دریایی و منحصر به فرد
دارای خاصیت روشن کنندگی ، مرطوب کنندگی و برطرف کننده ی دانهای سر سیاه پوست
قابل استفاده برای انواع پوستها و سنین و درمان قطعي کک و مک و جوش

sundepil

موبر دائمي سان دپیل (sundepil)

100% تضمینی

به هيچ وجه نگران مو هاي زا ئد خود نباشيد

موبرفوق العاده براي از بين بردن مو هاي زائد خود

بهترين و موثر ترین و كاربردي ترين

راه حل براي رهاي از موهاي زائد

تنها 15000 تومان

برای مشاهده عکس و توضیحات بیشتر اینجا کلیک کنید

buy


dastband

دستبند هاي زيبا چرم اصل

دست هايي زيبا داشته باشيد

فقط 15000 تومان

براي مشاهده عکس هاي بيشتر اينجا كليك كنيد

1377141860.jpgداستان قتل همسر در هنگام سحر -  چهارشنبه ,۲ شهریور , ۱۳۹۰
تعداد بازدید :   دسته بندی : اخبار , اخبار حوادث

شب جنایت نیز بعد از افطار با هم درگیر شدیم، این دعوا تا نیمه‌شب آتش زیر خاکستر بود تا اینکه باز به همدیگر گیر دادیم و من که خسته شده بودم به آشپزخانه رفته و به طرف طناز بازگشتم و با زدن ضربات زیاد وی را کشتم.

وطن امروز: فریادهای جانسوز دختر ۱۶ ساله در تاریکی شب پرده از سرنوشت مرگبار مادرش برداشت. پدر شیشه‌ای نیمه‌شب بود که با حمله بی‌رحمانه به همسرش، وی را با ۱۲ ضربه چاقو به قتل رساند.

عقربه‌ها ساعت ۲ بامداد دیروز سه‌شنبه اول شهریورماه سال جاری را نشان می‌داد که اهالی خیابان عیالواران در انتهای خیابان مرتضوی تهران فریادهای دختر ۱۶ ساله همسایه را شنیدند و با چشمان خواب‌آلود بیرون از خانه‌هایشان ریختند. آنها بارها دعوای خانوادگی پدر و مادر این دختر نوجوان را شنیده و دیده بودند. اما این بار تفاوت داشت و دختر وحشتزده از مرگ مادرش می‌گفت و هیچ صدایی از زن و شوهر به گوش نمی‌رسید.

وقتی همه خود را جلوی در خانه این خانواده در طبقه دوم ساختمان شماره ۷۹ رساندند، دیدند مرد همسایه از پله‌ها به سمت پشت‌بام فرار کرد و با تماس تلفنی یکی از همسایه‌های نگران با پلیس ۱۱۰ دقایقی نگذشته بود که تیمی از گشت کلانتری ۱۰۸ نواب خود را به محل حادثه مرموز رساندند و این در حالی بود که «محسن» ۴۱ ساله در پشت‌بام می‌خواست با شستن دستان و چاقوی خون‌آلود راهی برای فرار پیدا کند.

مرد جنایتکار هنوز صحنه قتل همسر ۴۰ ساله‌اش به نام «طناز» از سوی ماموران دیده نشده بود که از پله‌ها پایین‌ آمد و در حالی که می‌خواست با بی‌اعتنایی به حضور پلیس و همسایه‌ها آنجا را ترک کند، دستگیر شد. همزمان تیم پلیسی پای در قتلگاه مادر خانواده گذاشت و در وسط پذیرایی پیکر خون‌آلود و بی‌جان طناز را دید که دختر ۱۶ ساله‌اش بالای سر او نشسته و با صدای بلند گریه می‌کرد و پسر ۱۰ ساله‌ای در چارچوب در اتاقش خواب‌آلود نشسته و وحشت دیدن جنازه مادرش وی را زمینگیر کرده بود. محسن چاره‌ای جز اعتراف نداشت و در همان صحنه ادعا کرد کنترل خود را از دست داده و دست به این جنایت زده است.

تحقیقات محلی پلیس نشان داد این زن و شوهر از روزی که در آن خانه زندگی می‌کردند با هم درگیری‌های زیادی داشتند، ‌طوری که همسایه‌ها به این رفتارها و صدای درگیری‌ها عادت داشتند و کسی جلودارشان نبود تا اینکه این جنایت بامدادی رخ داده است. وقتی بازپرس شاهنگیان از شعبه دوم دادسرای امور جنایی تهران و تیمی از اداره ۱۰ پلیس آگاهی در محل جنایت حاضر شدند، دختر ۱۶ ساله به آنان گفت: پدر و مادرم با هم اختلاف داشتند و با بی‌اعتنایی به ناراحتی من و برادر کوچک‌ترم همیشه با هم زد و خورد می‌کردند. وی ‌افزود: امشب بعد از افطار بین پدر و مادرم اختلاف درگرفت و آنان پس از ناسزاگویی با هم قهر کردند. من و برادرم که به این صحنه‌ها عادت داشتیم به اتاق رفتیم و خوابیدیم، در خواب بودم که صدای فریادهای مادرم مرا بیدار کرد، وقتی در را باز کردم، دیدم پدرم با چاقویی خون‌آلود بالای سر مادرم که دیگر نفس نمی‌کشید ایستاده بود، با دیدن من وقتی فریاد زدم و جیغ کشیدم پدرم از خانه خارج شد. بالای سر جسد مادرم بودم که پلیس سررسید.

اعتراف تلخ

محسن می‌گوید اعتیاد به شیشه دارد اما در زمان قتل تحت‌تاثیر این مواد نبوده و می‌افزاید من راننده اتوبوس مسافری هستم و از روزی که با طناز ازدواج کردم به‌خاطر هر مساله کوچکی با هم اختلاف و درگیری داشتیم، هیچ احترامی بین ما نمانده بود، از همسایه‌ها خجالت می‌کشیدیم اما نمی‌توانستیم خشم خودمان را کنترل کنیم، بر سر هر بهانه‌ای به هم فحش می‌دایدم.

شب جنایت نیز بعد از افطار با هم درگیر شدیم، این دعوا تا نیمه‌شب آتش زیر خاکستر بود تا اینکه باز به همدیگر گیر دادیم و من که خسته شده بودم به آشپزخانه رفته و به طرف طناز بازگشتم و با زدن ضربات زیاد وی را کشتم.

این مرد جنایتکار در ادامه می‌گوید: همسرم همیشه به اینکه من به کار کردنش در نهاد خاصی اعتراض کرده و باعث شده بودم به آموزش و پرورش رفته و در آنجا کار کند اعتراض داشت و همین کینه بین من و وی را عمیق‌تر کرد. شب جنایت پس از اینکه مطمئن شدم طناز نفس نمی‌کشد به پشت‌بام رفتم تا دستان و چاقو را شسته تا فرار کنم اما پلیس خانه را محاصره کرده بود.

مطالب مرتبط :

 ارسال در حدود 3 سال قبل  نویسنده : admin  بدون نظر   | ادامه مطلب »

dandadn

پک سفید کننده دندان Whitelight اصل

اگه خجالت میکشید جلوی دوستانتون بخندید...

اگه نمی خواهید هزینه بالای جرمگیری دندان را بدهید و یا درد آن را تحمل کنید...

پک سفید کننده ی دندان را خریداری نمایید ...

قیمت : 25,000 تومان

توضيحات و عكس هاي بيشتر‌‌‍ [كليك كنيد]

خرید


dastbandz

دستبند هاي چرم زنانه زيبا

كمي متفاوت باشيد

بهترين هديه براي كسي كه دوستش داريد

فقط 15000 تومان

براي مشاهده مدل هاي بيشتر اينجا كليك كنيد

1377141860.jpg


1370696596_bini1

فقط 9800 تومان

براي مشاهده عكس و توضيحات بيشتر اينجا كليك كنيد

1377141860.jpg