خريد vpn خريد kerio خريد vpn
تجاوز وحشتناک به زنان مسلمان در ایتالیا!

menمتنوع ترین سایت فروش دستبند چرم مردانه

طرح های زیبا و اروپایی در سایت کابوک چرم

برای مشاهده مدل های بیشتر و خرید کلیک کنید

 

women

دستبند های زیبا زنانه

طرح های زیبا و اروپایی در سایت کابوک چرم

برای مشاهده مدل های بیشتر و خرید کلیک کنید

 
صفحه اصلی » اخبار » اخبار حوادث » تجاوز وحشتناک به زنان مسلمان در ایتالیا!
نویسنده:admin تعداد بازدید:1,419 views

تجاوز وحشتناک به زنان مسلمان در ایتالیا!

جنایت وحشتناک دولت ایتالیا در حق پناهندگان مسلمان فلسطینی

سازمان‌های بین المللی مدافع حقوق بشر با محکوم کردن جنایات پناهندگان فلسطینی در ایتالیا از جمله تجاوز جمعی به زنان پناهجو، اعدام و از حدقه درآوردن چشم و تهدید به قتل عام پناهندگان، تأکید کردند موضوع را در مؤسسات و نهادهای حقوقی و قانونی ذیربظ اروپایی پیگیری می‌کنند.

جزییات این خبر وحشتناک در ادامه مطلب

به گزارش گروه بین الملل مشرق، سازمان‌های بین المللی مدافع حقوق بشر بشدت نقض خطرناک حقوق بشر توسط دولت ایتالیا علیه پناهندگان فلسطینی این کشور را محکوم و تأکید کردند، این موضوع را در مؤسسات و هیئت‌های مرتبط اتحادیه اروپا پیگیری خواهند کرد.
شبکه بین المللی حقوق بشر و رشد با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد که نماینده خود را موظف کرده تا جنایتکاران ایتالیایی که حقوق پناهندگان فلسطینی ساکن این کشور را نقض کرده‌اند، تحت پیگرد قرار دهد.
شبکه بین المللی حقوق بشر و رشد که در سوئیس و نروژ به ثبت رسیده و در بیش از  ۴۰ کشور جهان دفتر و شعبه دارد، به گوشه‌‌ای از جنایاتی اشاره کرد که پناهندگان فلسطینی ساکن اردوگاه “التنف” در مرزهای عراق – سوریه در ایتالیا با آن مواجه بوده و آنها را مجبور به ترک این کشور کرده است.
در سال ۲۰۰۹ میلادی سوئد به اتحادیه اروپا پیشنهاد بستن اردوگاه “النتف” و توزیع و تقسیم پناهندگان آن در میان کشورهای اروپایی را داد که سهم ایتالیا در این میان پذیرش ۱۷۰ پناهنده فلسطینی بود.
اما این پناهندگان فلسطینی به محض رسیدن به ایتالیا در معرض انواع و اقسام عذاب‌ها و شکنجه‌ها قرار گرفتند، از جمله این‌که به محض پای گذاشتن به ایتالیا خانه‌هایی به آنها داده شد که از مافیای این کشور مصادره شده بود و در منطقه‌ای قرار داشت که گروه‌هایی مافیایی در آنجا سکونت داشتند.
این بیانیه در ادامه به گوشه‌ دیگری از درد و رنج این پناهندگان فلسطینی می‌پردازد و توضیح می‌دهد، بسیاری از این فلسطینی‌ها در برابر چشمان پلیس ایتالیا توسط افراد و گروه‌های مافیا مورد ضرب و شتم و تعرض و تجاوزهای قرار می‌گرفتند.
غیر از آن شهرداری محل سکونت این پناهندگان فلسطینی حاضر نشد، پنج میلیون یورویی که اتحادیه اروپا به این پناهندگان فلسطینی اختصاص داده بود را برای آنها هزینه کند یا آن را در اختیار آنها قرار دهد.
همچنین در اولین ماه‌های ورود این پناهندگان فلسطینی به ایتالیا دختران و زنان و کودکانشان در معرض تجاوز و تعدی جمعی و آدم ربایی و کودک آزاری قرار گرفته و با وجود مدارک مستند و قابل استناد با این حال هیچ‌یک از عاملان جنایت مجازات نشدند.
غیر از آن پلیس ایتالیا به پزشکی قانونی این کشور اجاز نداد، پیکر محمد حسن ابراهیم ۴۵ساله که بر یک درخت به دار کشیده شده و چشم‌هایش از حدقه درآمده بود، را کالبد شکافی کند.
همچنین پلیس ایتالیا بیمارستان‌های این کشور را واداشت تا از پذیرش این پناهندگان فلسطینی تا زمانی که زنانشان حجاب خود را حفظ کرده‌اند، ممانعت کنند.
۱۵۷ نفر از این پناهندگان فلسطینی پس از دریافت تهدیداتی مبنی بر کشتار و قتل عام جمعی، از ایتالیا گریخته و به سوئد پناهنده شدند.

مطالب مرتبط :

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

اختصاصی پاتوق بلاگ

آخرین نظرات

برای اشتراک در مطالب پاتوق بلاگ ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید