محصولات چرمی
موضوعات
Category
 
دوستان
Ferends
اخبار روز
Best Posts
دانلود آهنگ
Best Posts
استخدام شوید
Best Posts
کلیپ های جالب
Best Posts
گالری عکس
Best Posts
سرگرمی تفریحی
Best Posts
صابون گياهي،جانوري،دريايي ژائير
دارای تایید علمی و سطح 3 اختراعات از بنیاد ملی تحقیقات ایران
با ترکیباتي از عصاره ی گیاهان غنی ، روغن معجزه آسای شترمرغ ،
و روغن کوسه ، ميگو و موجودات دریایی و منحصر به فرد
دارای خاصیت روشن کنندگی ، مرطوب کنندگی و برطرف کننده ی دانهای سر سیاه پوست
قابل استفاده برای انواع پوستها و سنین و درمان قطعي کک و مک و جوش

sundepil

موبر دائمي سان دپیل (sundepil)

100% تضمینی

به هيچ وجه نگران مو هاي زا ئد خود نباشيد

موبرفوق العاده براي از بين بردن مو هاي زائد خود

بهترين و موثر ترین و كاربردي ترين

راه حل براي رهاي از موهاي زائد

تنها 15000 تومان

برای مشاهده عکس و توضیحات بیشتر اینجا کلیک کنید

buy


dastband

دستبند هاي زيبا چرم اصل

دست هايي زيبا داشته باشيد

فقط 15000 تومان

براي مشاهده عکس هاي بيشتر اينجا كليك كنيد

1377141860.jpgتاریخ پرداخت عیدی بازنشستگان + افزایش حقوق مستمری بگیران -  پنجشنبه ,۱۲ اسفند , ۱۳۸۹
تعداد بازدید :   دسته بندی : اخبار

پرداخت عیدی بازنشستگان تامین اجتماعی تا نیمه اسفند، انتقاد از کیفیت پایین خدمات بیمه ای و درمانی در ایران و پیش‌بینی افزایش حقوق مستمری بگیران در لایحه بودجه ۹۰ از مهمترین اخبار تامین اجتماعی در هفته اخیر بوده است.

به گزارش خبرنگار مهر، آنچه به عنوان اخبار حوزه تامین اجتماعی منتشر می شود، گزیده ای از مهمترین رویدادهای این حوزه در هفته اخیر بوده است که در پی می آید.

پرداخت عیدی بازنشستگان تأمین اجتماعی به همراه ۵۰ هزار تومان

این هفته کانون بازنشستگان صندوق تأمین اجتماعی از پرداخت عیدی بازنشستگان تأمین اجتماعی به همراه ۵۰ هزار تومان تا ۱۵ اسفند ماه خبر داد.

میزان عیدی کارکنان و بازنشستگان صندوق تامین‌اجتماعی طی بخشنامه‌ای به واحدهای اجرایی جهت پرداخت ابلاغ شد. مبلغ عیدی براساس مصوبه هیئت دولت سه میلیون و ۱۸۰هزار ریال است.

انتقاد از کیفیت پایین خدمات بیمه ای و درمانی در ایران

مدیر عامل انجمن رفاه و تامین اجتماعی گفت: وضعیت ارائه خدمات درمانی و بیمه ای در ایران پایین است همچنین حقوق بازنشستگان نیز غیر منطقی بوده و نسبت به کشورهای دیگر کمتراست.

عباس اورنگ درباره مقایسه خدمات بیمه ای و درمانی در ایران با سایر کشورها گفت: ایران در بین کشورهای در حال توسعه جزء معدود کشورهایی است که بیش از ۹۰ درصد پوشش بیمه ای و درمانی دارد به همین دلیل می توان گفت از نظر اقدامات کمی کشور ما جزء بهترینهاست.

وی به تعهدات بیمه های اجتماعی اشاره کرد و افزود: از نظر تنوع بیمه های اجتماعی مانند بیمه بیکاری، بازنشستگی، از کارافتادگی، بیمه دوران بارداری و… ایران هم سطح کشورهای دیگر و جزء ۱۰ کشور اول دنیا است اما از نظر کیفی این بیمه ها تعهداتشان کم است.

اورنگ با بیان این مطلب که کیفیت خدمات بیمه ای و درمانی در ایران پایین است، تاکید کرد: دولت باید در این زمینه اقدامات و نظارت کافی را با تشکیل کمیته ای انجام دهد و خدمات تخصصی تر صورت گیرد. به گفته مدیر عامل انجمن رفاه و تامین اجتماعی، از نظر کیفی بیمه ها از عمق و سطح قوی و خوبی برخوردار نیستند.

کاهش سهم رانندگان از پرداخت حق‌بیمه

صندوق تأمین‌اجتماعی با صدور بخشنامه‌ای سهم رانندگان درون شهری و برون‌شهری از پرداخت حق‌بیمه را کاهش داده و براساس قانون هدفمندسازی یارانه‌ها و پوشش بیمه‌ای گروه‌های خاص، بخشی از حق‌بیمه آنان را از محل منابع حاصل از هدفمندسازی یارانه‌ها تأمین می‌کند.

براساس اعلام سازمان تامین اجتماعی، رانندگان برون‌شهری که دارای دفترچه کار رانندگی یا کارت هوشمند معتبر از سازمان‌های راهداری و حمل و نقل جاده‌ای کشور هستند، درصورتی که فاقد هرگونه پوشش بیمه‌ای و متقاضی بهره‌مندی از خدمات صندوق تأمین‌اجتماعی باشند می‌توانند با مراجعه به واحدهای اجرائی تأمین ‌اجتماعی در سراسر کشور با پرداخت (۵۰ درصد) حق‌بیمه سهم خود از(۵۰ درصد) سهم یارانه از محل منابع حاصل از هدفمندسازی یارانه‌ها برخوردار شوند.

رانندگان حمل و نقل بار و مسافر بین‌شهری دارای دفترچه کار رانندگی یا کارت هوشمند معتبر که قبل از ۳۰ آذر سال ۸۹ در واحدهای اجرائی صندوق تأمین‌اجتماعی نام‌نویسی و حق‌بیمه سهم خود را بر مبنای ۲۷/۱۷ پرداخت کرده و از ۲۷/۱۰ سهم دولت برخوردار شده‌اند نیز از ابتدای دی‌ماه سال ۸۹ درصورت پرداخت حق‌بیمه در مهلت قانونی مقرر با پرداخت (۵۰ درصد) سهم خود از (۵۰ درصد) سهم دولت برخوردار خواهند شد.

صدور و تمدید اعتبار دفاتر درمانی بیمه‌شدگان تامین‌ اجتماعی

صندوق تامین‌ اجتماعی با ابلاغ دستورالعملی، واحدهای اجرائی این صندوق را ملزم به صدور، تجدید و تامین اعتبار دفاتر درمانی بیمه‌شدگان و افراد تحت‌ تکفل آنان برای استفاده در تعطیلات نوروز کرد.

براساس دستور اداری صادره که از سوی حوزه فنی و درآمد صندوق تامین اجتماعی که به امضاء و تأیید مدیرعامل این صندوق رسیده است، ادارات‌ کل تأمین ‌اجتماعی استانها موظف شده‌اند در هر شهر شعبه‌ای را به عنوان ستاد تسهیلات خدمات مذکور جهت تعطیلات نوروز معرفی کنند.

طبق این دستورالعمل واحد فرابری ‌داده‌های این صندوق نیز موظف به فراهم نمودن امکانات ارتباطی سخت‌ افزاری و نرم‌ افزاری در ایام تعطیلات و ارائه تسهیلات از جمله صدور، تجدید و تامین اعتبار دفاتر درمانی بیمه‌شدگان شد.

پیش‌بینی افزایش حقوق مستمری بگیران در لایحه بودجه ۹۰

وزیر رفاه و تامین اجتماعی گفت: افزایش ۱۸ درصدی بودجه بخش رفاه، پیش‌بینی افزایش حقوق مستمری بگیران، کمک بیشتر به بیمه‌های تامین اجتماعی و پوشش مناسب‌تر بیمه‌های درمانی از جمله ویژگیهای لایحه بودجه ۹۰ در بخش رفاهی و تامین اجتماعی است.

صادق محصولی گفت: با توجه به پیش‌ بینی‌هایی که دولت انجام داده است به طور یقین در بخش رفاهی و پوشش‌های تامین اجتماعی سال آینده با وضعیت بهتری روبرو خواهیم بود.

وی خاطر نشان کرد: با ادامه اجرای قانون هدفمندی یارانه‌ها که مکمل این کار است، شرایط بهتری در سال آینده پیش روی مردم خواهد بود.

کوتاهی بانک مرکزی در صدور مجوز پرداخت وام به بازنشستگان

رئیس کانون بازنشستگان و مستمری بگیران تامین اجتماعی با اشاره به اینکه امسال هیچیک از بازنشستگان وام دریافت نکرده اند گفت: بانک مرکزی پس از گذشت چند ماه هنوز مجوز ارائه وام از اعتبار ۶ میلیارد تومانی سازمان تامین اجتماعی به بازنشستگان را صادر نکرده است.

علی اکبر خبازها در مورد ارائه وام به بازنشستگان گفت: در تاریخ ۱۷ آذرماه امسال بر اساس پیشنهاد صندوق تامین اجتماعی قرار شد از سوی بانک رفاه کارگران ۶ میلیارد تومان برای توزیع وام قرض الحسنه به بازنشستگان نیازمند اختصاص داده شود.

وی ادامه داد: در دیماه نیز بانک رفاه کارگران در دو نوبت از بانک مرکزی به منظور اجازه توزیع وجوه در نظر گرفته شده استعلام کرد اما تا این لحظه از سوی بانک مرکزی پاسخی داده نشده است.

رئیس کانون بازنشستگان و مستمری بگیران تامین اجتماعی با بیان اینکه ارائه وام به بازنشستگان مستلزم صدور مجوز و اجازه بانک مرکزی است، تاکید کرد: تازمانی که مسئولان بانک مرکزی مجوز ندهند بانک رفاه اجازه توزیع وام ندارد.

خبازها گفت: ۶ میلیارد تومان اعتبار وام بازنشستگان مربوط به سازمان تامین اجتماعی است و بانک مرکزی فقط باید مجوز توزیع صادر کند اما متاسفانه تا کنون ارائه وام را مصوب و ابلاغ نکرده است.

بازنشستگان مناطق محروم برای دریافت تسهیلات سفر در اولویت هستند

مدیرعامل صندوق تأمین‌اجتماعی گفت: به بازنشستگان استان‌های محروم برای استفاده از تسهیلات سفرهای سیاحتی و زیارتی توجه ویژه شده و اولویت‌ها برای مناطق محروم در نظر گرفته شده است.

دکتر رحمت ‌الله حافظی تسهیل شرایط استفاده از تسهیلات بانکی ویژه بازنشستگان را از دیگر اقدامات انجام شده از سوی صندوق تأمین‌اجتماعی عنوان کرد و گفت: مذاکرات با بانک رفاه کارگران انجام شده و توافقات خوبی برای ارائه تسهیلات بانکی به بازنشستگان و همچنین پذیرش ضمانت بازنشستگان برای ارائه تسهیلات به خانواده آنان صورت گرفته است.

مدیرعامل صندوق تأمین‌اجتماعی همچنین از اختصاص بودجه ۶۰ میلیارد تومانی برای ارائه تسهیلات بانکی به بازنشستگان خبر داد و گفت: این مبلغ برای سال جاری به تصویب رسیده، اما به دلیل اینکه زمان کافی برای ارائه این تسهیلات تا پایان سال وجود ندارد، مهلت پرداخت آن تا نیمه اول سال ۹۰ تمدید شده است و از ابتدای سال آینده امکان استفاده بازنشستگان از این تسهیلات فراهم می شود.

برای دیدن اخبار اینجا کلیک کنید

. .................................................. .................................................. .................................................. .................................................. .................................................. .................................................. .................................................. .................................................. .................................................. .................................................. .................................................. .................................................. .................................................. .................................................. .................................................. ..................................................

مطالب مرتبط :

 ارسال در حدود 4 سال قبل  نویسنده : admin  بدون نظر   | ادامه مطلب »

dandadn

پک سفید کننده دندان Whitelight اصل

اگه خجالت میکشید جلوی دوستانتون بخندید...

اگه نمی خواهید هزینه بالای جرمگیری دندان را بدهید و یا درد آن را تحمل کنید...

پک سفید کننده ی دندان را خریداری نمایید ...

قیمت : 25,000 تومان

توضيحات و عكس هاي بيشتر‌‌‍ [كليك كنيد]

خرید


dastbandz

دستبند هاي چرم زنانه زيبا

كمي متفاوت باشيد

بهترين هديه براي كسي كه دوستش داريد

فقط 15000 تومان

براي مشاهده مدل هاي بيشتر اينجا كليك كنيد

1377141860.jpg


1370696596_bini1

فقط 9800 تومان

براي مشاهده عكس و توضيحات بيشتر اينجا كليك كنيد

1377141860.jpg